Mežizstrāde

Drukāt

Baltic Agro Machinery, SIA, Tehnikas tirdzniecības un servisa centrs Rīgā

Tīraines 15, Rīga, LV-1058
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās, mežizstrādes un lauksaimniecības tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos.

Baltic Agro Machinery, SIA, Reģionālais tirdzniecības un servisa centrs Jēkabpilī

"Asniņi", Krustpils p., Jēkabpils n., LV-5204
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos.

Baltic Agro Machinery, SIA, Latgales reģionālais tirdzniecības un servisa centrs Rēzeknē

Jupatovkas 5b, Rēzekne, LV-4601
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos. Rēzeknes servisa centrs ir atvērts 2018 gada sākumā.Laipni lūdzam!

Baltic Agro Machinery, SIA, Vidzemes reģionālais tirdzniecības un servisa centrs Valmierā

Mūrmuižas 5, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos.

Baltic Agro Machinery, SIA, Kurzemes reģionālais tirdzniecības un servisa centrs Kuldīgā

"Tornīši", Rumbas p., Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos.

Baltic Agro Machinery, SIA, Zemgales reģionālais tirdzniecības un servisa centrs Jelgavā

Rubeņu ceļš 46c, Jelgava, LV-3002
Apraksts: SIA Baltic Agro Machinery nodarbojas ar lauksaimniecības, celtniecības, komunālās un mežizstrādes tehnikas tirdzniecību, nodrošinot pilnu servisu visos Latvijas reģionos.

AV Motoserviss, SIA, Veikals-serviss

Gulbenes 4, Alūksne, Alūksnes n., LV-4301
Piedāvājums:
    ✓ Kvadraciklu rezerves daļas; ✓ Motorolleru rezerves daļas; ✓ Mopēdu un motociklu rezerves daļas; ✓ Ekipējums; ✓ Instrumenti;
Virsraksts: Pie mums iespējams iegādāties arī tādas rezerves daļas kā amortizatori, apgaismojums, motori, motorolleru rezerves daļas, POCKET rezerves daļas, kvadraciklu rezerves daļas, ķēdes, mopēdu un motociklu rezerves daļas, cilindra galvas cilindri, ekipējums, elektrosistēmas sastāvdaļas, filtri, gultņi, izpūtēji.

AS INGRID D, Veikals Meža dārzs

Turpinām strādāt klātienē!
Jaunā 29, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: Labākās cenas, pasaules vadošo zīmolu motorzāģi - Husqvarna, dārza tehnika, profesionālie elektro rokas instrumenti un mājsaimniecības preces, zāģi Fiskar. Nodrošinām garantijas un pēc garantijas remontus. Talsi, Talsos.

AS „INGRID D”

Turpinām strādāt klātienē!
"Ielejas", Laidzes p., Talsu n., LV-3280
Piedāvājumā dažāda veida labas kvalitātes kokmateriāli::
    ✓ galdniecības izstrādājumi ✓ koka kāti instrumentiem ✓ karogu kāti ✓ koka kāti birstēm ✓ birstes ar kātu ✓ grābeklis ar kātu ✓ lāpstas ar kātu ✓ teātra latas ✓ apdares dēļi ✓ terases dēļi ✓ kurināmā malka (malkas klucīši)

Ogres Riepu serviss

Rīgas 33, Ogre, Ogres n., LV-5001
Pakalpojumi:
    ✓ Riepu montāža; ✓ Riepu remonts; ✓ Riepu balansēšana; ✓ Riepu vulkanizācija; ✓ Disku remonts; ✓ Disku tirdzniecība; ✓ Kondicieonieru uzpilde; ✓ Kondicieonieru   pārbaude; ✓ Kondicieonieru apkope.

KarBul, SIA

Graudu 60, Rīga, LV-1058
Apraksts: Zāles, dārza un meža tehnikas veikals - remontdarbnīca, kas jau vairāk kā 10 gadus rūpējas par piemērotiem risinājumiem atbilstoši jūsu vēlmēm, palīdzot jums izvēlēties optimālāko dārza tehniku, kā arī apkopjot un remontējot jau iepriekš iegādātos agregātus. Pārstāvam Stihl, AL-KO, Maruyama, Pubert, Husqvarna, Stiga u.c. pasaulē pazīstamus zāles pļāvēju, trimmeru, krūmgriežu, motorzāģu, kultivatoru un zālienu robotizēto pļāvēju ražotājus. Atrodamies uz robežas starp Mārupi un Ziepniekkalnu, tāpēc viegli varam nogādāt jums nopirkto tehniku un aizbraukt pēc remontējamās tehnikas šajā apkārtnē un ne tikai, jo jūtamies pagodināti sadarboties ar mūsu klientiem visā Rīgas pilsētā, Pierīgā un Latvijā! Tehnikas veikals, lai darbs būtu atpūta!

NDB Timber, SIA, pirtslietas, saunas piederumi

Turpinām strādāt klātienē!
Mālu 8, Jēkabpils, Jēkabpils n., LV-5202
Apraksts:

Kompānijas darbības virzieni ir mežizstrāde, kokapstrāde, ceļu būve, dabīgo izrakteņu ieguve, asfaltbetona ražošana, nekustamie īpašumi, kravas auto rezerves daļu tirdzniecība un serviss, siltumenerģijas un elektroenerģijas ražošana.

Latwork, SIA

Stacijas 129j, Daugavpils, LV-5401
Darba aizsarglīdzekļi, darba apģērbi, darba puskombinezoni, darba bikses, darba jakas, darba vestes, respiratori 3M, 3M filtri, 3M maskas, darba cimdi, metinātāju cimdi, apģērbs metinātājiem, gumijas cimdi, darba apavi, aizsargķiveres, aizsargmaskas, aizsargbrilles, gumijas zābaki, eva zābaki, darba šņorzābaki, darba halāti, apģērbs
ZL.LV iesaka

Dzīvojamo treileru noma

Mārupe, Stīpnieku ceļš 5b, Mārupes p., Mārupes n., LV-2167
Apraksts: Ērtāk nekā teltī, lētāk nekā viesnīcā – tā varētu raksturot dzīvojamo treileri. Dzīvojamais treileris ērti izmantojams ne tikai atpūtai, bet arī darbam – celtniecībā, mežizstrādē, objektu apsardzē, tirdzniecībā utt. Galvenās priekšrocības – viegli transportēt, iespēja novietot tiešā objekta tuvumā, izmantot gāzes plīti, ledusskapi, kā arī patverties no aukstuma, lietus un vēja. Galvenā priekšrocība ceļojot ar dzīvojamo treileri ir neatkarība. Braucot esi noguris – vari iegriezties tuvākajā benzīntankā vai autostāvvietā un, iekāpjot treilerī, tūlīt pilnā augumā ērti izstiepties guļvietā. Ja gribi baudīt brīvdienas ar lielāku komfortu, jāsameklē kempings, kur par nelielu samaksu būs iespējams pieslēgties elektrībai, kā arī izmantot citas kempingā piedāvātās ērtības. Ja brīvdienas gribas pavadīt atsevišķi no citiem, jāsameklē kluss nostūris. Autonomā gāzes apkure, gāzes plīts un ledusskapis arī šeit jums nodrošinās komfortablu atpūtu.
ZL.LV iesaka

Fikuss R, SIA, arborists, bīstamo koku zāģēšana

Baltezers, Laivu 27, Garkalnes p., Ropažu n., LV-2164
Apraksts: SIA “Fikuss R” - uzņēmums, kura galvenais darbības virziens ir bīstamo koku zāģēšana. Jēdziens “bīstamie koki” ir jāsaprot kā koki, kuri ar savu novietojumu, saviem zariem un savu fizisko stāvokli apdraud cilvēkus, dzīvniekus, ēkas vai rada citu jebkura veida bīstamību. Ja vieta atļauj, veicam arī zāģēšanu ar klasiskām metodēm nogāžot kokus visā garumā, atzarošanu un sagarināšanu veicot uz zemes, piemēram, izzāģējam, kā arī atbrīvojam no krūmiem apbūvei paredzētus zemes gabalus, kā arī aizaugušus, dārzus un grāvjus.

Zāģis, veikals, STIHL dīleris Sirus SIA

Bērzu 5a, Aizkraukle, Aizkraukles n., LV-5101
Motorzāģi - STIHL, OLEO-MAC, FISKARS, STIGA, HUSQVARNA, motorzāģis. Zāles pļāvējs, (zāles pļāvēji) - VIKING, OLEO, MAC, MTD. Dārza tehnika, darba apģērbi. Darba rīki. Instrumenti. Dārza preces. Dārza tehnika un instrumenti. Zāģis. Zāģi. Asināt, kniedē, remontē, labo, apkope, asina, piegāde, hUSIS, džonis, štils, zāģis, sirus, Bērzu iela 5a,

ZĀĢERIEM.LV

Ugāle, "Eniņi"-1, Ugāles p., Ventspils n., LV-3615
Izvēloties iegādāties rezerves daļas pie mums, jūs iegūsiet::
    ✓ labu kvalitāti par vislabāko cenu; ✓ visas rezerves daļas ir uz vietas noliktavā, pasūtot mūsu interneta veikalā www.zageriem.lv, saņemsiet tās 2-3 dienu laikā; ✓ rezerves daļām dodam garantiju: 6 mēnešus - profesionālai lietošanai, 12 mēnešus - personīgām vajadzībām .

Baksijs, SIA, Kondicionieru remonts Vidzemē

Piebalgas 67, Cēsis, Cēsu n., LV-4101
Apraksts: Kondicionieru remonts Cēsīs. Kondicionieru uzpilde Cēsīs. Kondicionieri Cēsīs. Cēsis. Priekuļi. Limbaži. Rauna. Vidzeme. Valmiera. Sigulda. Auto remonts. Autoserviss. Riepu maiņa.

Arbora, SIA

Visplašākā zāģmateriālu izvēle! Piegāde visā LV!
"Vilkāres", Codes p., Bauskas n., LV-3901
Apraksts: SIA "Arbora" specializējas dažādu veidu kokmateriālu ražošanā, tirdzniecībā, iepērk oša un ozola zāģbaļķus, malku. Uzņēmums piedāvā kurināmo: malku, briketes, granulas, kūdru, ko piegādā ar savu transportu. Struktūrvienības atrodas Vecumniekos, Rīgas 37A un Bauskā, Salātu 25.
Uzņēmumi un individuālie mežu īpašnieki labprāt izmanto profesionālos mežistrādes pakalpojumus no cirsmas novērtēšanas līdz teritorijas sakārtošanai pēc koku izciršanas. Zāģēšana un koku izvešana tiek veikta atbilstoši darba aizsardzības prasībām un izmantojot piemērotu tehniku.