Mežizstrāde

Drukāt

Kokrade, SIA

"Kalna Bauņi", Grundzāles p., Smiltenes n., LV-4713
Masīvkoka mēbeles, koka mājas, pirtis, pirts, koka karkasu ēkas, bērnu mēbeles, mežizstrāde , mežizstrāde Vidzemē, mežizstrādes darbi, mežizstrāde Smiltenē, meža izvešana, cirsmas, mežs, meži, zāģmateriālu

Jancis K, SIA, Mežam un dārzam, Veikals-serviss

Sporta 5, Limbaži, Limbažu n., LV-4001
Meža tehnika, dārza tehnika, zāles pļāvējs, dārza traktori, zemes frēzes, ūdens sūkņi, dzinēji, krūmu zāģi, trimeri, ģeneratori, kompresori, motorzāģi, elektriskie zāģi, malkas skaldītāji, dārza ķerras, FISKARS produkcija, Fiskars dārza preces, Fiskars mājsaimniecības preces, dārza un meža tehnikas remonts, dārza un meža tehnikas serviss,

Zemzarīši AB, SIA, Cirsmu pirkšana, mežizstrāde Latgalē, Zemgalē, Vidzemē

Sala, "Katlu māja", Salas p., Jēkabpils n., LV-5230
Cirsmu pirkšana Jēkabpilī, mežizstrāde , forvardera pakalpojumi. Kokvedēja pakalpojumi.

Vilku meži, SIA

"Ķirši", Smārdes p., Tukuma n., LV-3129
Apraksts: "Vilku mežu" pamatdarbības veids ir mežizstrāde un mežkopība. Kā papildus nodarbe ir teritoriju sakopšana, koku izzāģēšana, zāles pļaušana un mulčēšana, zaru šķeldošana. Pildot darbus,veidojas materiāli,kas tiek piedāvāti pārdošanā:malka apkurei,šķelda kūpināšanai un mulčēšanai. Vēl attīstās kokapstrāde – darbu procesā iegūtie baļķi tiek pārstrādāti dēļos un brusās

MMPC, SIA

Dzelzava, Ozolu 8-9, Dzelzavas p., Madonas n., LV-4873
Apraksts: Mežsaimnieciskie pakalpojumi. Mežizstrāde. Kokmateriālu iepirkšana. Īpašumu pirkšana.

Muižnieks, SIA

"Muižnieki", Ainažu p., Limbažu n., LV-4035
Apraksts: Malka. Skaldīta malka. Sausa malka. Alkšņa malka. Bērza malka. Oša malka. Malka Tūjā, malka Saulkrastos, malka Rīgas rajonā, malka Carnikavā, malka Baložos, malka Garkalnē, malka Jūrmalā, malkas noliktava Ādažos. Malkas ražotne Ainažos. Kamīnmalkas un zāģmateriālu ražošana, apaļkoku iepirkšana. Pērk visa veida apaļkokus mežā pie ceļa, korekta uzmērīšana. Ātra apmaksa. Konsultējam mežu īpašniekus mežizstrādes un apaļkoku sagatavošanas jautājumos. Pērk cirsmas un meža īpašumus visā Vidzemē.

Asaru krogs, ZS

Augšlīgatne, Nītaures 3, Līgatnes p., Cēsu n., LV-4108
ZS Asaru krogs, auto remonts, serviss, auto sagatavošana TA, auto diagnostika, virsbūves remonts, ritošās daļas remonts, BOSCH diagnostika. Starptautiskie kravu pārvadājumi, vietējie kravu pārvadājumi, Līgatne. Kokvedēja pakalpojumi, pašizgāzējs, frontālais iekrāvējs, ekskavatora pakalpojumi. Sniega tīrīšana, sniega izvešana.

Līrikera-M, SIA

K.Valdemāra 1a, Sigulda, Siguldas n., LV-2150
Apraksts: 2017. gada 5. decembrī atvērts SIA ''LĪRIKERA-M'' Klientu konsultāciju centrs, kurā tiek laipni gaidīts ikviens meža īpašnieks, kuram ir nepieciešama konsultācija meža apsaimniekošanā. Visi mežu īpašnieki tiek gaidīti otrdienās no plkst. 12.00 līdz 20.00 klientu apkalpošanas centrā Valdemāra ielā 1a-2.stāvā, Siguldā, kur tiks sniegtas bezmaksas konsultācijas meža apsaimniekošanā un citos jums interesējošos jautājumos. SIA "Līrikera-M" pērk cirsmas un mežu īpašumus visā Latvijā. Meža apsaimniekošana. Mežizstrāde. Meža taksācija, novērtēšana. Cirsmas stigošana, dastošana. Saviem klientiem piedāvājam bezmaksas konsultācijas. Aicinām uz sadarbību starpniecības pakalpojumu sniedzējus un nekustamo īpašumu aģentus ar pieredzi meža īpašumu tirdzniecībā, kas piemeklētu mūsu prasībām atbilstošus meža īpašumus.

L.P. Jana, SIA

Turpinam strādāt bez izmaiņām!
Beātes 21-16, Valmiera, Valmieras n., LV-4201
Apraksts: Apaļkoki: bērza, egles, priedes, baļķi Valmiera, Vidzeme. Mežizstrāde Vidzemē. Malkas tirdzniecība, piegāde Valmiera, Cēsis, Valka, Smiltene, Limbaži, Gulbene, Madona.
ZL.LV iesaka

Ramaņi, SIA

"Oškalni", Liepupes p., Limbažu n., LV-4023
Apraksts: SIA "Ramaņi" veic mežizstrādes pakalpojumus visā Latvijā. Pērk mežus un cirsmas.

MKM mežs, SIA

Padure, "Dukātu darbnīcas", Padures p., Kuldīgas n., LV-3321
Apraksts:

SIA “MKM Mežs” sniedz pilnu mežizstrādes procesu: cirsmu stigošana, dastošana, zāģēšana, pievešana, gatavo kokmateriālu realizācija. Cirsmu zāģēšanu ir iespējams veikt ar motorzāģiem vai ar harvesteru. Personāls ir profesionāls, ar lielu pieredzi un augstu atbildības sajūtu. Mežizstrādes darbi tiek veikti mežizstrādes meistaru stingrā uzraudzībā, ņemot vērā esošo likumdošanu, kā arī atbilstoši FSC un PEFC sertifikātiem. Sadarbības partneriem papildus varam piedāvāt apauguma novākšanas darbus, jaunaudžu kopšanu un nozāģēto meža platību apmežošanu. Mežizstrādes pakalpojumus piedāvājam visā Latvijā.

HLG, SIA

Līči, "Gerberas", Preiļu p., Preiļu n., LV-5301
Apraksts:

SIA HLG nodarbojas ar Kokapstrādi Latgalē un Cirsmu pirkšanu Latgalē.

Edmeka, SIA

Lielgabalu 35, Talsi, Talsu n., LV-3201
Apraksts: SIA "EDMEKA" iepērk visā Latvijas teritorijā nekustamos īpašumus - mežus, lauksaimniecības zemes ar ēkām, ar apgrūtinājumiem. Meža īpašumus - gan izstrādātu, gan daļēji izstrādātu, gan kailcirtes. Sniedz mežizstrādes pakalpojumus: forvardera, kniebējgalvas, šķeldošanas pakalpojumi. Apauguma attīrīšana. Meža novērtēšanas pakalpojumi.
ZL.LV iesaka

AR mežizstrāde, SIA

Zebrene, "Smaidas", Zebrenes p., Dobeles n., LV-3731
Apraksts: SIA AR Mežizstrāde pērk mežus, meža īpašumus, cirsmas. Veic cirsmu izstrādi. Piedāvā mežizstrādes un forvardera pakalpojumus. Attīrām aizaugušas platības no krūmiem, ja nepieciešams, varam iekopt aizaugušu lauksaimniecības zemi. Piedāvājam ekskavatora pakalpojumus – rokam dīķus un pārtīrām jau esošus dīķus. Sagatavojam zāģmateriālus pēc individuāla pasūtījuma, ir iespējams arī impregnētus. Izgatavojam medību torņus pēc individuāla pasūtījuma, kā arī būvējam koka dārza mājas, pirtis un lapenes pēc klienta vēlmēm.
ZL.LV iesaka

R Saltus, SIA

"Lieplejas", Vārves p., Ventspils n., LV-3623
Apraksts: SIA "R Saltus" ir Latvijas uzņēmums no Ventspils novada ar 100% vietējo kapitālu. Veicam pilnu mežsaimniecības ciklu - sākot ar mežizstrādi un koksnes realizāciju līdz pat meža atjaunošanai. Mūsu darbinieku daudzgadējā pieredze mežsaimniecībā un mežizstrādē, kā arī atbilstoša izglītība ļauj mums būt par konkurētspējīgu un strauji augošu uzņēmumu savā nozarē. Sadarbojamies ar visiem lielākajiem mežsaimniecības nozares uzņēmumiem Latvijā. Smilts un grants tirdzniecība. Pārdodam smilti un granti no karjera „Irškalni”, Ugāles pagastā, Ventspils nov.

Truncus, SIA

"Sniedzes", Tomes p., Ogres n., LV-5020
Apraksts: Uzņēmums piedāvā plašu teritorijas labiekārtošanas pakalpojumu klāstu: vecā zālāja atjaunošana, jauna zālāja izveide, zāles pļaušana, dārza labiekārtošana, koku/krūmu stādīšana/pārstādīšana, koku/krūmu kopšana/veidošana, teritorijas līmeņa izveide pēc Jūsu vajadzībām, celmu frēzēšana. Uzņēmums izmanto profesionālu tehniku darbu veikšanai: minitraktors ar kausu, smalko frēzi, rupjo frēzi, rekultivācijas frēzi, sējmašīnu ar rulli. Celmu frēzēšanas pakalpojums - palīdzēsim atbrīvoties no Jums nevēlamiem/traucējošiem celmiem. Darbu veikšanai tiek izmantota profesionāla tehnika, pašgājējs uz riteņiem, tā, lai nebojātu zemes virskārtu. Darbu veicam ātri un kvalitatīvi. Arborista pakalpojumu - veicam koku/krūmu vainagu veidošanu/kopšanu, bīstamo koku likvidāciju, sniedzam profesionālu konsultāciju, pirms veicam darbu, lai saprastu Jūsu vēlmes, darāmā darba apjomu un apkārtējās vides faktorus.

Ligzdiņas AJ, SIA

"Ligzdiņas", Apes p., Smiltenes n., LV-4337
Apraksts: Mežizstrādes pakalpojumi.
ZL.LV iesaka

Āres J & T, SIA

Sporta 7, Viesīte, Jēkabpils n., LV-5237
Mežizstrāde Jēkabpilī, Viesītē.

Ieviņas V., SIA, meža stādu kokaudzētava

"Kokaudzētava", Kurmāles p., Kuldīgas n., LV-3301
Apraksts: "Ieviņas V." - mežu stādu kokaudzētava, kura aktīvi darbojas jau kopš 1994. gada. Audzēti tiek skujkoku dēsti - eglītes un priedītes, kā arī sarkanie ozoli un lapegles.

Energoparks, SIA

"Viesalgi", Snēpeles p., Kuldīgas n., LV-3328
Apraksts: Uzņēmums dibināts 1998. gadā un šobrīd sniedz šādus pakalpojumus: šķeldas ražošana, tirdzniecība un piegāde. Konteineru dienests koksnes atgriezumu savākšanai Kurzemē. Kravu pārvadājumu pakalpojumi Eiropā. Kravas auto un komerctransporta auto riepu remonts. Apauguma novākšana Kurzemē. Pasažieru pārvadājumi pa Baltiju līdz 18 vietām.
Uzņēmumi un individuālie mežu īpašnieki labprāt izmanto profesionālos mežistrādes pakalpojumus no cirsmas novērtēšanas līdz teritorijas sakārtošanai pēc koku izciršanas. Zāģēšana un koku izvešana tiek veikta atbilstoši darba aizsardzības prasībām un izmantojot piemērotu tehniku.